Zacznij sprzedawać w sieci

Załóż własny sklep online

Załóż własny sklep internetowy i zarabiaj w sieci

Dane i badania pokazują, że rynek sprzedaży w Internecie dynamicznie rośnie. Możesz wykorzystać ten trend i przenieść swój sklep do Internetu docierając do nowych klientów lub zacząć zarabiać otwierając zupełnie nowe miejsce, które pokochają Twoi klienci.Sprzedawaj jak chcesz, bez prowizji od sprzedaży i na własnych zasadach.

81% procent Internautów odwiedza sklepy internetowe
61 mld złotych jest warty Polski rynek e-commerce

25% o tyle wzrosła sprzedaż w sieci w 2020r. 

Twój sklep internetowy.
Ty śpisz, a on zarabia.

Przewagą posiadania sklepu internetowego jest możliwość sprzedawania 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, w święta i niedziele niehandlowe.

Obsługa sklepu jest bardzo prosta, a klienci mogą z niego korzystać na komputerze, tablecie lub komórce.

Dzięki integracji z elektronicznymi płatnościami sprzedaż jest bajecznie prosta, a integracja z platformami do wysyłki paczek ułatwia ich nadawanie.

Gotowy na nową jakość sprzedaży?

Jakie możliwości daje Ci sklep internetowy
przygotowany przez nas?

Zakupy przez komputer i komórkę

Płatności internetowe

Łatwe nadawanie paczek

Prosta obsługa platformy

Automatyczne wystawianie faktur i rachunków

Integracja z platformami e-commerce

Jak to wszystko działa?

Zamawiając w Gotoweb sklep Internetowy otrzymujesz platformę opartą o najpopularniejsze stosowane rozwiązania. W przeciwieństwie do innych platform e-commerce, w naszym przypadku masz pełną kontrolę nad swoim sklepem, jego wyglądem, procesem zamówienia, prezentacją produktów, wyborem kurierów i płatności etc.

Nasi eksperci nie tylko zbudują sklep, ale też pomagają zaprojektować go tak, by lepiej sprzedawał oraz pomagają go zoptymalizować pod kątem SEO.

Zobacz plusy

Dbamy by wszystko działało za Ciebie

Współpracując z Gotoweb masz pewność, że możesz spać spokojnie. Nie musisz już pilnować czy Twój sklep dobrze działa, ani martwić się koniecznymi zmianami i aktualizacjami.

W Gotoweb bierzemy opiekę nad Twoim sklepem na siebie, dzięki usłudze websitecare. Websitecare to dodatkowa usługa, która daje Ci pewność, że strona będzie zawsze działać, zawsze będzie aktualna, a w razie konieczności uzyskasz szybką pomoc i wsparcie.

Wyjątkowy design,
który Cię wyróżni.

Nie chcesz mieć sklepu jak dziesiątki innych firm? Nasi UX/UI designerzy zaprojektują dla Ciebie piękny i skuteczny design, który nie tylko cieszy oko, ale też pomoże skuteczniej sprzedawać.

Bezpłatna wycena projektu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą by bezpłatnie wycenić projekt.