Wsparcie techniczne

Tam gdzie dla wielu firm kończy się praca, u nas się zaczyna. 

Nasi klienci doceniają fakt, że także po oddaniu gotowego sklepu internetowego lub strony www otrzymują od nas pełne wsparcie techniczne.

Jesteśmy świadomi, że szczególnie w pierwszym okresie korzystania z usługi pomocne będzie Ci wsparcie w zakresie obsługi strony i jej systemów, dlatego każdy nasz klient otrzymuje roczne wsparcie Websitecare za darmo i w każdej chwili może liczyć na wsparcie całego naszego zespołu, bo dla nas liczy się Twoje zadowolenie i komfort.

Co to jest Websitecare?

Websitecare to usługa, którą uruchomiliśmy z myślą o klientach, którzy cenią sobie świadomość, że nad ich stroną www lub sklepem zawsze czuwa ekspert. W dzisiejszym świecie strona www jest jedną z najważniejszych form prezentacji firmy, często bez niej – firma nie istnieje lub ciężej jest o klienta.

Jeszcze bardziej znaczące to jest w momencie gdy działalność firmy opiera się o sklep internetowy. Jego ciągłość działania, bezpieczeństwo i aktualizacja są kluczowe, bo bez tego firma nie może sprzedawać i zarabiać.

Websitecare to usługa, dzięki której nasi eksperci regularnie monitorują stronę, jej poprawne działanie i aktualizują ją tak, aby mieć pewność, że Twój sklep lub strona działają bez zarzutu, a w przypadku awarii interweniują by jak najszybciej przywrócić jej sprawność.

Współpraca z nami to Twój spokojny sen.

Masz pytania? Pogadajmy!

Umów się na bezpłatną i niezobowiązująca
rozmowę. Porozmawiamy o tym czego
potrzebujesz i co możemy Ci zaoferować.